O nas

 

Bezpieczeństwo i zadowolenie Klienta, jest naszym nadrzędnym celem. Jego realizacja została powierzona zespołowi City Broker to właściwy wybór, pewność i rzetelność obsługi, a także gwarancja wysokiego profesjonalizmu i odpowiedzialności w działaniu.

Spółka City Broker specjalizuje się w obsłudze ubezpieczeniowej podmiotów sektora publicznego, podmiotów gospodarczych oraz dużych przedsiębiorców rolnych.

City Broker posiada w ofercie również programy ubezpieczeniowe oferowane poszczególnym grupom zawodowym, w tym programy lojalnościowe.

Atutem City Broker są: autorskie know-how, transparentność działania, przejrzystość organizacyjna, sprawność realizacji zadań, skuteczność negocjacyjna, gwarantowany wysoki poziom obsługi oraz pełne bezpieczeństwo obsługiwanych Klientów.

 

DEKLARACJA BEZPIECZEŃSTWA

W związku z wejściem w życie europejskich zasad ochrony danych osobowych RODO oświadczamy, że w ramach prowadzonej działalności brokerskiej przestrzegamy zasad tej ochrony, realizujemy wszelkie czynności z zachowaniem standardów bezpieczeństwa, posiadamy odpowiednie procedury wzmacniające bezpieczeństwo przetwarzania danych osobowych. Gwarantujemy, że zbierane i posiadane dane osobowe będziemy przetwarzać z zachowaniem zasady minimalizmu czyli z ograniczeniem do danych niezbędnych i wyłącznie przez czas konieczny do zrealizowania celu, dla jakiego dane są przetwarzane. Działamy w ramach zatwierdzonej polityki bezpieczeństwa, która przewiduje ciągłą kontrolę i monitorowanie systemów zabezpieczeń przetwarzania danych osobowych.

 

Polityka Bezpieczeństwa